O nás

Na českém trhu působíme od roku 2007, kdy jsme získali výhradní zastoupení pro dovoz zemních vrutů a produktů značky KRINNER a nyní pokračujeme v obchodních aktivitách s vlastní značkou výrobků BAYO.S.

Jsme moderní organizace zabývající se výrobou, distribucí a prodejem sortimentu zemních vrutů BAYO.S. Máme fungující síť velkoobchodních i maloobchodních prodejen po celé České republice. Stávající prodejní místa disponují základní nabídkou sortimentu a proškoleným personálem. Jsme partnerem našich zákazníků v oblasti poradenství  a zárukou správného a včasného výběru řešení.

 Většinu výrobků ze sortimentu hobby produktů, které se nacházejí na jednotlivých prodejních místech, si zákazník může odebrat ihned. Materiál připravený v centrálním skladě je k dodání již do 48 hod. od objednání. Cílem naší společnosti je aktivně rozvíjet spolupráci se zákazníky, která je založena na oboustranné důvěře a spokojenosti. Technologie výrobku a jeho instalace přispívá k ochraně životního prostředí. Vlastnosti svých výrobků necháváme ověřovat v certifikovaných zkušebnách.

Naše výrobky podléhají patentové ochraně. Díky ní se můžeme úspěšně bránit padělatelům a nelegálním distributorům kopií našeho sortimentu. Firma BAYO.S se zabývá nejenom výrobou produktů, ale i  vývojem a výrobou instalačních zařízení. Dále se intenzivně věnujeme rozvoji legislativy spojené s používáním těchto základových prvků. 

Poskytujeme kompletní služby týkající se instalace zemních vrutů pro profi stavby. Díky unikátní technologii zakládání staveb a technologii tahových zkoušek můžeme jako jediní v České Republice plnohodnotně nainstalovat zemní vruty dle požadavků investora se zárukou nosnosti.

V současné době máme kanceláře a centrální sklad na adrese  Týmlova 229/14, Praha 4 – Michle, kde máme mimo jiné i maloobchodní prodejnu. Máme kvalifikovaný personál, který je odborně proškolen jak po stránce obchodní, tak po stránce technické.

BAYO.S
výroba, prodej a instalace zemních vrutů s 9 letou zkušeností

Týmlova 229/14,
140 00 Praha 4-Michle
provozní doba:
po–pá 8.00–16.00

tel.: 272 761 943

www.zemnivruty.cz

Infolinka

272 761 943

Email

bayos AT zemnivruty DOT cz

Přidejte si nás:

bayos.cz

zemnivruty.cz